Орест Козак потребує термінової пересадки кісткового мозку

Допоможіть дитині!

Головні новини за 09 липняНовини Львова, 9 липня 2012, 22:25 845 0

Аби Орест Козак жив родина хлопця за місяць має назбирати чималеньку суму. У хлопця гострий лейкоз. Йому лише 16 і він хоче жити. За цей місяць кожен з нас може реалізувати безліч планів.

А Орест за місяць встигне хіба, що вишити ще один образ. У сірих лікарняних палатах кольоровий бісер чи не єдина розвага хворого хлопця.

Недуга схопила юнака 2 роки тому. Восени у жовтні він вирішив пройти огляд у лікаря, бо раптово відчув слабкість у всьому тілі.

Насправді вже тоді хвороба повністю заволоділа Орестом. Важкий рік лікування, 4 блоки хіміотерапії. І за рік лейкоз подолано.

Відтак Орест і Оля на цьому світі залишилися одні. Їх мама померла ще задовго до хвороби хлопця. Студентка юрфаку у свої 20 років пропускає пари, відмовляється від розваг і фактично живе біля ліжка брата. Аби врятувати його потрібно 154 тисячі євро для пересадки кісткового мозку від неродинного донора у Австрії.

Операція за місяць. У далекому Інсбруку. А на рахунку нуль. Ще одна розвага Ореста - погода. Він мріє стати синоптиком. Його вражають хмари, грози і сонце. Але свій прогноз погоди хлопець розписав лише на місяць.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук