Парну сторону проспекту Свободи ремонтувати не будуть

Бруківка повертається

Головні новини за 28 вересняНовини Львова, 28 вересня 2011, 23:10 870 0

Так вирішили у Ратуші. Натомість, будівельники обіцяють замостити бруківкою вулицю від Городоцької до Гнатюка у графіки, а то і швидше.

Йдеться про кінець листопада - початок грудня.
Реконструкція цієї частини проспекту Свободи розпочалася на початку минулого тижня. Прогрес помітно неозброєним оком. Техніка працює від самісінького ранку і до сутінок. Завдання ремонтників зняти асфальт і постелити бруківку. Ту, яка захована під шаром грунту та старого асфальтного покриття.

“Бруківка є тут. Це стара бруківка, вона була у післявоєнні роки заасфальтована. Є нашарування асфальту до 30 см. То ми три рази знімаємо асфальт. То напевно коли чергові паради були то напевно освіжали ту дорогу і асфальтували не знаю скільки раз”, - каже спеціаліст відділу технічного нагляду УКБ Богдан Палюшинський.

Щоправда, древній камінь є не всюди. На тих ділянках, де його немає доведеться мостити бруківку із інших об’єктів. Приміром із Личаківської. Різницю компенсують подушки трамвайних колій. Усі роботи на проспекті виконують львівські майстри. Саме вони перемощували дорогу навпроти короля Данила. Запевняють, справляться у графіки. Мовляв, все для цього є.

Однак, техніка хоч і залізна. Втім, роботи на проспекті Свободи сьогодні призупинила.
Вартість реконструкції частини проспекту Свободи від вулиці Городоцької до готелю Жорж трохи більше 12 мільйонів. Проте, цьогоріч головну дорогу Львова відремонтують лише на половину. Бруківку встелять до вулиці Гнатюка. Інша частина чекатиме 2012 року. Водії, які вже тиждень тісняться по один бік проспекту кажуть, готові зачекати.

Відкрити, хоч і частково, але забрукований проспект Свободи, обіцяють до початку зими.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук