ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH в Україні закликав людей стати екологічно свідомими

Суспільствопромоція, 20 березня 20184800
ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH в Україні закликав людей стати екологічно свідомими
CRH

Цими вихідними на XII «Книжковій толоці», що відбулась у Миколаєві (Львівської області), ПАТ «Миколаївцемент» компанії CRH в Україні влаштувало еко-акцію: «Книгу за макулатуру!». Кожні 5 кг використаного паперу, які принесли відвідувачі виставки, представники компанії обмінювали на книгу.

Цього року «Книжкову толоку» присвятили 150-річчю Просвіти. У програмі виставки організатори передбачили автограф-сесії, поетичні читання, книжкову лотерею та майстер-класи. Книжкова толока тепер є місцем зустрічі не лише літераторів, а й музикантів, художників та інших митців.

«Люди збираються, обмінюються думками, народжуються нові проекти. Це об’єднує людей. Книжка завжди надихає, книжка завжди потрібна, і вона змінює нас. Змінюємось ми – змінюється Україна. Люди приїжджають з усієї України. Цього року у нас дуже багато майстер-класів: і написання статей у Вікіпедію, і малювання пластиліном, соломою, і навчання з борщівської вишивки», – розповіла голова ГО «Книжкова толока» Любов Хомчак.

Також, в межах Толоки відвідувачі мали змогу долучитись до акції ПАТ «Миколаївцементу» і обміняти кожні 5 кг макулатури на одну книгу.

«Я відповідаю за охорону довкілля на ПАТ «Миколаївцемент». Ми знаємо – книги – це джерело знань, але, щоб їх зробити потрібні ресурси – макулатура. За принесену макулатуру ми дарували людям книжку. Цю акцію ми започатковуємо, щоб спонукати людей берегти довкілля, збирати цей вид вторинної сировини. З 2011 року наша компанія з нашими працівниками і їхніми сім’ями та різними організаціями зібрали понад 11 тонн макулатури. Якщо перерахувати, скільки зберегли ми дерев, то це приблизно 140 дерев», – прокоментувала провідна інженерка з охорони навколишнього середовища ПАТ «Миколаївцемент» Юлія Гіке.

Ще компанія CRH Україна на Толоці приймала відпрацьовані батарейки та енергозберігаючі лампи. Їх передає на утилізацію спеціалізованим підприємствам.

Юлія Гіке взяла участь у дискусії на тему «Екологія починається з кожного з нас». Інженерка вкотре наголосила на важливості сортувати сміття. Не викидати у загальні відходи небезпечні предмети: батарейки, техніку, лампи із ртуттю, ртутні градусники. Закликала мешканців стати екологічно свідомими.

Довідка

До складу компанії CRH в Україні входять три цементні підприємства: ПАТ «Подільський цемент» (м. Кам’янець-Подільський), ТОВ «Цемент» (м. Одеса) і ПАТ «Миколаївцемент» (м. Миколаїв, Львівська обл.). Компанія CRH (Лондонська фондова біржа: CRH; Ірландська фондова біржа: CRG; Нью-Йоркська фондова біржа: CRH) — це провідна міжнародна диверсифікована група компаній-виробників будівельних матеріалів. На її 3 600 підприємствах у 32 країнах світу і працює приблизно 85 000 осіб .

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук