Переформатування світу

Великі держави переживають етап кризи свого майбутнього існуваня

БлогиВіталій Бала , 13 травня 2015 140
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Всі кому не лінь почали писати про підсумки візиту Кері до Сочі. Головний висновок таких дописів, заяв, коментарів - все, Україну розмінюють на свої інтереси. Приблизно те саме напишуть і про візит Порошенка до Німеччини, не розуміючи простих та очевидних процесів, що відбуваються у світі. Світ мусить бути переформатований, це стосується і системи міжнародних відносин, зокрема ООН, бо війна Росії з Україною це тільки підтвердила, адже є військові конфлікти і в інших регіонах світу і ці конфлікти можуть розростись.

Росія також, як на мене переживає етап кризи свого майбутнього існуваня в такому вигляді, бо фактично є "імперією", яка у свій час розросталась за рахунок захоплених та окупованих територій. Розпад СРСР практично став першим кроком до розпаду, а путін і російська політична еліта почала етап" збору" земель, щоб унеможливити остаточний розпад Росії. Тому Крим анексували і придумали "новоросію".

США і Європа переживають ті самі процеси, криза на різному рівні впливає на їх дії і рішення. Цілком очевидно, що вони свої проблеми будуть вирішувати не за свій рахунок, а за рахунок інших країн. Як приклад, що у них все не просто, говорить результат виборів у Великобританії, яка збирається за словами переможця виборів Девіда Камерона переглянути свої стосунки з ЄС з можливим референдумом в 2017 році про вихід з ЄС.

Як висновок наведу висловлювання Станіслава Єжи Леця, уродженця Львова, що в 1909 році, за часів Австро-Угорщини називався Лемберг. "Наше неведение достигает все более далеких миров". ))))

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук