Переможницею конкурсу краси «Місіс Східна Європа» стала 44-річна бізнес-тренерка зі Львова

Переможницею конкурсу краси «Місіс Східна Європа» стала 44-річна Ліга Гаркуша

У львівському ресторані «Park.Art of Rest» у Парку культури 22 травня відбувся фінал конкурс краси «Місіс Східна Європа». У конкурсі взяло участь 11 претенденток: 10 українок та одна представниця Латвії. Перемогу здобула 44-річна бізнес-тренерка Ліга Гаркуша.

Темою цьогорічного конкурсу «Місіс Східна Європа» стала «Краса у дії: бізнесі, батьківстві та благодійності». Конкурсантки мали чотири виходи: дефіле у авторських платтях, національних строях, купальниках та вечірніх сукнях.

У Львові обрали переможницю конкурсу «Місіс Східна Європа» (усі фото Євгена Кравса)

Журі конкурсу присудило перемогу 44-річній мамі чотирьох дочок, бізнес-тренерці Лізі Гаркуші. Ліга Гаркуша народилась у Литві, однак останні 18 років вона проживає у Львові. Переможниця конкурсу отримала право взяти участь у світовому конкурсі «Mrs women of the Universe 2019» у Лас-Вегас, що відбудеться в червні цього року.

Першою віце-місіс обрали 32-річну маму двох дітей, фотографиню і вчительку Йоланту Клюсовську, другою віце-місіс стала 33-річна волонтерка, мистецтвознавиця, матір трьох дітей Ганна Гаврилів.

Учасниці конкурсу також змагалися за титул «Місіс Львів 2019». Цей титул виборола 36-річна менеджерка, мама чотирьох дітей Наталя Тропак.

Додамо, що зібрані кошти під час проведення конкурсу будуть спрямовані на реалізацію програми благодійного фонду «Відповідальне батьківство», метою якої є допомога дітям з неблагополучних, малозабезпечених сімей отримати якісну освіту.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук