Переселенці долучаються до роботи над законами про житло і підприємництво

Переселенці долучаються до роботи над законами про житло і підприємництво
фото VPL.IN.UA
Зустріч робочих підгруп громадських об'єднань переселенців

Громадські об'єднання створили робочу групу з врегулювання проблем і рішень всіх питань, які виникають у переселенців. Про це повідомляє інформаційний ресурс для переселенців vpl.in.ua.

Як повідомляється,  до групи входять громадські організації, юристи, посадові особи деяких державних і комерційних організацій, які пов’язані з допомогою. Після напрацювання основних проблем і шляхів їх вирішення, будуть створені чек-листи і законопроекти, які потім направлять до Кабміну і Верховної Ради. При цьому, громадська і медійна підтримка даної теми теж планується.

Зазначають, що вчора, 26 серпня, переселенці з Криму і Донецької, Луганської областей вчора, провели першу зустріч та прийняли рішення розділитися на підгрупи за відпрацюванням пропозицій.

Група 1: «дебюрократизація» (скасування довідок, електронна база переселенців, спрощення процедур).

Група 2: «житло» (кредитування житла, проекти недобудов, надання грантів з будівництва житла від міжнародних донорів, виділення землі під будівництво).

Група 3: «підприємництво» (розробка ідей по звільненню від оподаткування для переселенців підприємців малого та середнього бізнесу, списання податкових заборгованостей для підприємців з окупованих частин Донбасу за 2014-2015 роки, кредитування стартапів переселенців на вигідних умовах).

Таким чином, почнуть працювати 3 підгрупи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук