Перли Порошенка в Давосі

Що малося на увазі?

БлогиОлег Оленюк , 21 січня 2016 368 2
Олег Оленюк
громадський діяч

Інші блоги автора

У президентських політтехнологів черговий напад "спрутеніння" (це коли хід думок "клієнта" перетворює сіру речовину головного мозку на ...). От що вони дали оприлюднити президентові перед телекамерами після зустрічі з віце-президентом США Джо Байденом у Давосі? До речі, чому цю розмову називають "переговорами" (захід, який вимагає певного протоколу)?

Отож за словами президента:

- "...альтернативи Мінську немає..." (це вже як вічний натяк на те, що проблемами України ніхто перейматися не буде. Чому? Та тому, що у лютневому 2015-го року вигляді ці домовленості не можуть бути виконані навіть Кремлем...)

- "...узгодили питання щодо підходу до модальності виборів на Донбасі (не знаю, чи чітко передані слова)... вони мають відбутися за українським законодовством... пр великій кількості постерігачів..." От, qvrwa, коли люди повторюють слово "модальність", вони хоч розуміють про що кажуть? Бо якщо ви кажете про вибори у категоричній формі (як те, що мусить відбутися), то тут уже немає ніяких категорій модальності (так, ні, можливо)! Може люди хочуть поговорити про "модус". Але це вже поняття з дещо іншої сфери.

- "...домовилися про кооординацію зусиль..." (Як можна координуввти зусилля щодо виконання "Мінська-2" з країною, що не є ні суб'єктом домовленостей, ні навіть посередником? В такому разі навішо з боку США ця констатація "альтернативи немає"? Адже це навіть образлива постановка питання: бо якщо немає альтернативи, то немає і діла...)

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук