Перша партія весняних призовників вирушила до війська

Вирушили до війська

Головні новини за 06 жовтняНовини Львова, 6 жовтня 2011, 21:58 1047 0

На Львівщині з 6 жовтня і до 25 листопада в армію відправлять понад 1500 юнаків. Святкують сьогодні тільки батьки, юнаків на збірний пункт викликали заздалегідь. Щоб ще раз перевірити кого прислали військові комісаріати.

“Для того, щоб відправити 7 тисяч 800 чоловік, десь приблизно 115 тисяч викликали на призовні комісії. Це не значить, що вони всі вже повинні були іти, там надаються відстрочки і так дальше”, - каже начальник відділу призову та комплектування ЗОК Валерій Рибачук.

Відстрочку від армії беруть переважно за сімейними обставинами або для навчання у вишах. А от "купити собі хворобу", щоб не піти до війська, намагається все менше юнаків, - кажуть медики.

“У нас пройшло медичне обстеження 24 тисячі призовників. Непридатними до військової служби визначено приблизно 10,4% - це 2,5 тисячі”, - сказав начальник відділу управління охорони здоров'я області В'ячеслав Верес.

Юнаки ж в один голос запевняють - захищати Батьківщину йдуть із власної волі. І хоча сам процес уявляють туманно

А поки юнаки готуються випробовувати себе, батьки, як можуть, стримують хвилювання.

“Це другий вже мій син і мої хвилювання такі, як у кожної матері. Але я знаю, що повернувся мій син змужнілий і задоволений, і порадив своєму старшому брату також не відкуповуватися, а віддати свою честь, як справжній мужчина”, - каже мама призовника Галина.

Хто де служитиме ще невідомо, тож перший у житті армійський обід хлопці куштують ще в обласному збірному пункті. З такої нагоди - святкове меню.

“Є рис, з оладками з печінки. Гречка з м’ясом буде для них. Перше є розсольник”, - розповіла повар Наталія Серко.

Армійська їжа, більшості - до смаку.

“Я вважаю, що тут працюють такі самі матері, як моя мама і готують так само смачно, як моя”, - сказав призовник Роман.

Вже до вечора хлопці роз’їжджаються по своїх військових частинах. А обласний збірний пункт чекає нової партії призовників.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук