Під Ужгородом на смерть розбився 22-річний мотоцикліст
Він врізався в електроопору та паркан будинку
До теми
У четвер, 25 червня, в Ужгородському районі місцевий мешканець на мотоциклі врізався в електроопору та від отриманих травм загинув. Правоохоронці відкрили кримінальну справу.
Як розповіли у поліції Закарпатської області, аварія сталася близько 4:00 у селі Сторожниця, біля Ужгорода.
«Водій незареєстрованого мотоцикла під час руху не впорався з керуванням і спершу зіткнувся з електричною опорою, а далі в’їхав у паркан будинку. Від отриманих травм 22-річний чоловік помер на місці», – зазначили правоохоронці.
Поліцейські відкрили провадження за ч. 2 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвели до смерті потерпілого).
Не пропустіть найважливіше Додайте ZAXID.NET у вибрані в Google