Підозріла рожева речовина на львівських вулицях виявилася звичайним вином

ЛКП «Лев» дослідило зразок рожевої речовини, розлитої на львівських вулицях, адже в соцмережах неодноразово висловлювалась підозра, що це розкидана отрута для собак. За результатами хіміко-токсикологічного дослідження, ця речовина не токсична, це залишки звичайного вина.

Як розповіли в ЛКП «Лев», передає прес-служба Львівської міськради, зразок такої речовини їм приніс місцевий мешканець, відтак його передали на дослідження на кафедру нормальної та патологічної морфології і судової ветеринарії Львівського національного університету ветеринарної медицини та біотехнологій ім. С. З. Гжицького.

За результатами хіміко-токсикологічного та біотоксикологічного дослідження, ця речовина нетоксична і «за характерними якісними реакціями являє собою залишки виноматеріалу червоних марок вин».

Щодо таблеток ізоніазиду, від яких нібито і є сліди на снігу (підозрюють місцеві мешканці), то, як запевняють експерти, при розчиненні у воді та при контакті зі снігом вони не дають рожевого кольору. І від випарів ізоніазиду тварини не можуть отримати опіків, ані отруїтися. Як пояснюють експерти кафедри, «для цього потрібно тварину занурити в концентрований розчин цієї речовини».

У ЛКП «Лев» зазначають, що подали ще два взірці матеріалу на дослідження та очікують на результати. Один із цих взірців доставили патрульні, інший працівники ЛКП самостійно відібрали у вказаному мешканцями місці.

Нагадаємо, останнім часом власників собак у Львові непокоять рожеві плями в парках. Чимало з них певні, що це хтось навмисне розкидає отруту, аби нашкодити тваринам.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук