Підпорядкована Фірташу Федерація роботодавців України домагатиметься відставки уряду

Федерація роботодавців України (ФРУ) звернеться до президента і лідерів парламентських фракцій з проханням відправити у відставку чинний уряд, таке рішення було прийнято на засіданні президії ФРУ у Відні 30 червня.

«Федерація роботодавців України вимагає невідкладної зміни уряду та економічної політики держави», – наголошується в прийнятому за підсумками засідання зверненні, яке цитує «Інтерфакс-Україна».

Учасники засідання зазначили, що сьогодні залишаються невирішеними питання корупції, погашення заборгованості держави перед бізнесом, розмір якої досяг 100 млрд грн, при цьому за рік кількість безробітних зросла на 1 млн осіб.

ФРУ також вимагає мораторію на приватизацію в умовах дефолту, зазначаючи, що багато підприємств, які готуються до приватизації, з боргами будуть продані значно дешевше за їхню реальну вартість.

«Я за продаж підприємств, тому що держава – поганий управлінець, але приватизацію потрібно проводити не в умовах кризи і дефолту», – заявив голова ФРУ, український олігарх Дмитро Фірташ.

Федерація також вимагає кардинального перегляду економічної політики країни, вказуючи на необхідність змінити політику нарощування боргів на політику залучення інвестицій в економіку.

У зверненні зазначається, що бізнес-спільнота має проводити експертизу всіх нормативно-правових актів, що регулюють господарську діяльність.

Федерація роботодавців України об'єднує близько 8500 підприємств, які створюють, за її даними, 70% ВВП. На підприємствах-членах ФРУ працюють понад 5 млн людей.

Зазначимо, Фірташ зараз переховується у Австрії. На теперішній момент в Україні накладено арешт на 86 об’єктів, які належать його компанії Ostchem. В Україні Фірташу інкримінують розкрадання державних коштів на 5 млрд 742 млн грн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук