Близько 20 торгівців з Привокзального ринку оголосили голодування під кабінетом мера Львова

Близько 20 торгівців з Привокзального ринку оголосили голодування під кабінетом мера Львова
фото Варта-1
Підприємці очікують зустрічі із мером Львова

Близько 20 підприємців з львівського ринку «Привокзальний» оголосили 12 лютого про голодування під кабінетом міського голови Львова Андрія Садового. Причиною акції назвали бездіяльність чиновників. Мітингувальники прийшли до мерії близько 17-ї години, вимагаючи зустрічі з мером. Акція завершилась після 21:00, після того, як Андрій Садовий зустрівся із продавцями та домовився про окрему зустріч щодо конфлікту на ринку.

Ініціаторкою акції стала Світлана Вітів, яка працює на ринку «Привокзальний». Причиною голодування вона називає повільну роботу міської ради стосовно створення комунального підприємства.

«Два місяці тому було рішення депутатів про створення комунального підприємства, на комунальній власності. Ми сьогодні були на прийомі в [директорки департаменту економічного розвитку ЛМР] Ірини Кулинич – бо пройшло два місяці, і ніхто нічого не робить», - заявила Світлана Вітів.

Також за словами підприємиці, 10 лютого на неї під будинком напали невідомі. Жінка пов’язує це із своєю позицією щодо створення комунального підприємства.

У заявці акції йшлося, що голодувати мали 100 людей. Втім, за словами голови прес-служби Львівської міськради Христини Процак, станом на 17:00 під кабінетом міського голови перебувало близько 20 осіб. Підприємці, що голодують, вимагають, аби Андрій Садовий вийшов до них, або запросив на прийом, щоби розв’язати цей конфлікт. Акція була заявлена як безстрокова.

Як пояснив ZAXID.NET депутат ЛМР Сергій Івах, який очолював комісію з врегулювання конфлікту на ринку «Привокзальний», 1 грудня комісія прийняла рішення створити на базі ринку комунальне підприємство. Займатись цим мали департамент економічного розвитку, управління комунальної власності та управління земельних ресурсів.

«З того часу, як комісія завершила роботу (а це було 25 січня), це питання лежить виключно в площині виконавчих органів. Декілька днів тому я отримав лист від управління комунальної власності, що вони в процесі, що вони якісь документи підготували. Але від департаменту - нічого», - заявив Сергій Івах.

Нагадаємо, що конфлікт довкола «Привокзального» тягнеться не перший рік. Підприємці конфліктують з керівництвом ринку. Вони, зокрема, вимагають від міськради скасувати ухвали, згідно з якими ТОВ «Привокзальний ринок» було дозволено приватизувати приміщення, де знаходиться базар.

P.S. Під кінець дня Андрій Садовий зустрівся із мітингувальниками. Вони домовились про окрему зустріч, яка, за попередньою інформацією, відбудеться 15 лютого. Голодувальники завершили свою акцію та покинули міську раду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук