Підручники для вузів дорожчають

Підручники для вузів

Головні новини за 04 вересняНовини Львова, 4 вересня 2012, 22:35 494 0

З початком навчального року починається книжковий бум, а тому деякі книги знайти важко. Студенти кажуть: хоч ціна кусається, головне - знайти книгу.

А грошей на книги треба ще більше, ніж минулоріч. До прикладу, якщо раніше науково-практичний коментар Кримінального Кодексу України коштував 315 гривень, зараз - 335 . Таке зростання пов’язане із появою нових видавництв на книжковому ринку.

В книгарнях розповідають: студенти найбільше купують юридичну, економічну літературу, а також книги із психології. А от Юля шукає необхідну літературу не у книгарнях, а на вулиці Федорова.

Тож за книжку про пута підсвідомості дівчині довелось викласти 5 гривень. Така ціна тут звична. Тому деякі студенти більше десяти гривень тут не витрачають.

Біля Федорова можна знайти і словники, і посібники з історії України, а також з філософії.

Однак, тут переважають старі видання. Якщо ж студентові потрібні книжкові новинки, варто завітати на гуртівню. Саме сюди насамперед потрапляють свіжі посібники . До того ж книги на гуртівні набагато дешевші, аніж в магазині.

Найбільше купують юридичну і медичну літературу, найменше - історію та мовознавство. Проте на гуртівні зазвичай навідуються студенти-старшокурсники. Абітурієнти ж про таку можливість не знають.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук