Піонери міжнародного бізнесу добралися до Львова

Бізнес по-голландськи

Головні новини за 20 вересняНовини Львова, 20 вересня 2011, 23:56 1352 0

У нашому місті почала працювати торгівальна місія Королівства Нідерландів. Два десятки компаній шукають тут можливості для розвитку.

Тео Шнітфінк - інвестор з Нідерландів заснував у Львові фірму, що розробляє програмне забезпечення. Каже, за два з половиною роки найбільші проблеми, які довелось вирішувати - брак працівників, що добре знають англійську мову та сплата податків.

А ці люди - лише приглядаються до Львова. Бізнес-десант із Нідерландів представляє напрямки - від бухгалтерського обліку, до продажу нерухомості у Європі.

Натомість Львівщина має сподівання виправити свій торговельний баланс з країною вітряків і тюльпанів.

Голландія - третій за величиною європейський інвестор в Україні. Натомість на Львівщині за всі роки незалежності, нідерландці інвестували понад 13 мільйонів доларів - близько одного відсотка від загальної суми. Однак зараз учасники зустрічей бачать перспективу росту.

Зрештою, негайного покращення статистичних показників, таких як інвестиційна присутність чи товарообіг, самі голландці не чекають. Кажуть, місія приїхала радше на розвідку.

Тим, хто повернеться до Львова із наміром залишитись тут надовше, Тео Шнітфінк радить - ретельного готувати свої проекти.

Попри перешкоди, які довелось долати, інвестор з Голандії не збирається іти геть. Навпаки - має намір наступного року збільшити кількість робочих місць удвічі - до двох сотень.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук