Питання банкрутства "Львівського дослідного нафтомаслозаводу" розгляне суд

5 травня 20094550

Господарський суд Львівської області 19 травня під час засідання розглядатиме питання банкрутства ВАТ "Львівський дослідний нафтомаслозавод". "Від рішення суду залежатиме доля гудронів, власниками яких є завод. Гудрони зберігаються на території Грибовицького сміттєзвалища. Їх є близько 200 тис. тонн. Львівська міська рада виступає тут третьою стороною", - повідомив 5 травня під час прес-конференції в.о. начальника управління екології та благоустрою Львівської міської ради Михайло Казимир.

"Завтра управління екології проведе комплексне обстеження на предмет шкоди завданої довкіллю від гудронів, також необхідно провести екологічний аудит", - додав М.Казимир. Директор департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради Юрій Голець під час прес-конференції також повідомив, що інвестори з Швеції та Франції цікавилися питанням переробки гудронів: "Гудрони - це гроші. За оцінками спеціалістів, вартість гудронів становить декілька млн грн. Зараз ми намагаємося налагодити контакт з цими інвесторами, але, перш за все, потрібно почути рішення суду". Водночас він наголосив, що це питання має вирішувати Львівська ОДА.

Гудрони є у заставі в Запорізькому банку по кредитній угоді з ВАТ "Львівський дослідний нафтомаслозавод". "На яку суму було взято кредит - невідомо", - додав М.Казимир.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук