Півтори тисячі вояків почали операцію "Рішучий удар"

Зі штабу на полігон

Головні новини за 25 липняНовини Львова, 25 липня 2012, 21:13 449 0

Міжнародні навчання “Репід Трайдент” перейшли в активну фазу. Майже півтори тисячі вояків з 15 країн світу вчаться воювати пліч-о-пліч. Минулого тижня солдати моделювали війни на комп’ютерах, а вчора озброїлись та вийшли у поле.

Бойові завдання міжнаціональних підрозділів - захоплювати терористів, визволяти заручників, охороняти людей та об’єкти. Попри різні мови, усі воюють злагоджено та вміло.

Умовна війна відбувається проти талібів у провінції Афганістану. Генерали воюють, а від їхніх помилок потерпають, як завше, місцеві мешканці.

Українські сапери демонструють воякам саморобні вибухові пристрої, які використовують терористи проти сил коаліції. Звичайна каструля та чайник можуть призвести до загибелі цілого взводу.

Воюють солдати зранку до вечора. Навіть у вільну хвилину не розлучаються зі зброєю.

Серед іноземних вояків трапляються вихідці з України. Через десятиліття вони повернулися на батьківщину, і усе їх дивує, зокрема Львів.

Війна війною, а обід за розкладом. Усіляким смачним наїдкам може позаздрити кожний цивільний. Перловою кашею та комбіжиром у солдатській їдальні вже і не пахне. Денне меню одного вояка коштує 14 євро. Тож голодним ніхто не залишається. Загалом усі витрати на навчання оплачують американці.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук