Податкова міліція відкрила кримінальне провадження проти керівників «Центру протидії корупції»

Віталій Шабунін заявив, що відкриття кримінального провадження Фіскальною службою Києва, свідчить про продовження тиску на Центр протидії корупції

Слідче управління Фіскальної служби Києва порушило кримінальне провадження проти керівників громадської організації «Центр протидії корупції». Про це йдеться у повідомленні на сайті організації.

Слідство триває вже два місяці - з 9 червня 2017 року. Кримінальне провадження було порушене на підставі заяви третіх осіб, йдеться у відповіді податківців на запит адвоката, який представляє інтереси «Центру протидії корупції».

Адвокат і член правління ЦПК Олена Щербан зазначила, що ні статті кримінального кодексу, ні підстав для порушення кримінальної справи, ні суті претензій до ЦПК податківці не повідомили.

Відповідь Слідчого управління Фіскальної служби Києва адвокату «Центру протидії корупції»

У ЦПК відкриття кримінального провадження податковою поліцією продовженням тиску на організацію і активізацією спроб заблокувати її роботу.

«Швидше за все, «третя особа», за заявою якої фіскали порушили нову справу, це - колишній помічник Миколи Мартиненка, народний депутат Павло Пинзеник. Він погрожував нам позбавленням статусу неприбутковості. Його звинувачення настільки абсурдні і безпідставні, що навіть фіскали не можуть кваліфікувати їх в конкретні статті Кримінального кодексу», - заявив керівник ЦПК Віталій Шабунін.

Нагадаємо, 26 березня минулого року Шабунін повідомив, що Печерський райсуд Києва надав слідчим Генпрокуратури доступ з правом вилучення речей і документів ЦПК.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук