"Політико-економічний карантин"

Де таке було в історії світу, щоб країна економічно, фінансово підтримувала агресора, бандидитів, найманців?

БлогиВіталій Бала , 5 червня 2015 226 2
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Декілька слів стосовно "блокади" окупованих територій на Донбасі. У цьому питанні я підтримую Президента Порошенка. Більше того, вважаю, що потрібно ввести фактично "політичний карантин" на цих територіях, можливо навіть "політико-економічний карантин", ніяких виборів, ніякого фінансування і т.д і т.п., перекрити все. Цей вірус"руського міру" має там і "зникнути". Якщо ми дотуємо окуповані території, то фактично визнаємо існуючий там стан речей, тобто "днр" і "лнр".

Де таке було в історії світу, щоб країна економічно, фінансово підтримувала агресора, бандидитів, найманців? Будемо відвертими, ми ж знаємо, що там" махали" прапорами іншої країни, кликали путіна на українську землю,привязували до стовбів і били патріотів України, переслідують за українську мову. То з якого дива ми маємо "кормити" ненависників України, та окупантів?

От тепер нехай їх "руський мір" і утримує. А байдужі можливо тоді швидше прозріють і нарешті зрозуміють, що вони своєю байдужістю натворили, хоча в це не дуже і віриться... Всі кому це не подобається, можуть спокійно збирати чемодани і їхати у "руський мір" до Росії, і залишити таку їм ненависну Україну, бо Донбас - це Україна!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук