Польського журналіста позбавили акредитації Сейму за фото босоногої депутатки

СвітРоман Ганкевич, 7 жовтня 201610220
Польського журналіста позбавили акредитації Сейму за фото босоногої депутатки
Заголовне фото до новини у Super Express

У польського фотокора на рік забрали акредитацію у Сеймі. Він свотографував депутатку коли вона сиділа босою у пленарній залі Сейму, повідомляє Gazeta Wyborcza.

Як зазначають Павел Домбровський з польського видання Super Express сфотографував депутатку Сейму Лідію Ґондек босою. На думку Канцелярії Сейму, таке фото «нищить повагу до парламенту та суперечить широко прийнятій особистій культурі та такту».

Між тим, колеги фотокора вважають таке рішення скандальнимі очікують його скасування. «Ми 'public eye'. Сейм це публічне місце, депутати на роботі за наші гроші, і якщо вони длубаються в носі, чухають дупу чи ходять босими, це є прояв їхньої публічної активності та не підлягає жодним імунітетам», - написав Максиміліан Ріґамонті, який також є фоторепортером.

Слід відзначити, що фото використали для ілюстрації статті «Депутатка провітрює ноги у Сеймі». Як відзначили в прес-бюро Канцелярії Сейму, світлини «не є такими, що описують роботу Сейму».

Також повідомляють, що Лідія Ґондек, котра є депутаткою від партії Громадянська платформа, повідомила редакцію Super Express, що не зверталася у цій справі до Канцелярії Сейму. Головний редактор видання Славомир Ястрембовський вважає, що таке рішення «родом з Білорусі і Північної Кореї і пообіцяв його оскаржувати.

До слова, Super Express є одним із найбільших польських таблоїдів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук