Поляки подарували львівським рятувальникам мобільний комплекс надання масової допомоги

Комплекс застосовують в НС, пов'язаних з небезпечними речовинами

Поляки подарували львівським рятувальникам мобільний комплекс надання масової допомоги

Львівські рятувальники отримали гуманітарну допомогу від польських колег у вигляді «мобільного комплексу масової деконтамінації», легких хімічних захисних костюмів та іншого спорядження. Таку допомогу отримали в рамках проекту «CBRN – хімічні, біологічні, радіологічні і ядерні загрози – транскордонна безпека і співпраця. Частина ІІ».

Мобільний пункт масової обробки потерпілих складається з двох надувних палаток, засобів освітлення та обігріву, двох надувних ємностей – відстійників (для збору забрудненої води), необхідного медичного оснащення для надання домедичної допомоги потерпілим, інформує ГУ ДСНС у Львівській області.

Цей комплекс дозволить значно підвищити рівень забезпечення захисту під час проведення масових заходів, та загалом готовність до реагування на події, пов’язані з небезпечними речовинами, особливо у разі великої кількості постраждалих.

Фото ДСНС у Львівській області

У повідомленні зазначається, що такий комплекс є унікальним на теренах нашої держави, адже українські рятувальники використовуватимуть його у своїй роботі вперше.

Уже сьогодні, 29 вересня, під час комплексних навчань львівські рятувальники зможуть застосувати за функціональним призначенням.

Довідка. Деконтамінація – процес проведення медико-санітарних заходів з метою усунення хімічних, радіаційних чинників та біологічних агентів з поверхні тіла людини, в продукті або на продукті, приготовлених для споживання, на інших предметах, враховуючи транспортні засоби, які можуть становити ризик для здоров'я населення.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук