Попередження НФ

Намагаюсь бути стриманим, тому пишу без матюків

БлогиВіталій Бала , 4 лютого 2015 102
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

Що ж, напевно таки варто попередити Народний фронт, бо дивився пряму трансляцію засідання Верховної Ради, коли НФ "викидував коників", пояснюючи чному не проголосував і не буде голосувати за законопроект стосовно Національного антикорупційного бюр.Ппотім подивився декілька випусків новин на різних телеканалах, тому таки напишу декілька речень тут.

1.НФ вирішив, що може "шантажувати" коаліцію і в нього все буде Ок, бо з голосуванням по РНБО ніби все "получилось". Оманливо, дуже оманливо...

2.Таке враження, що НФ вирішив, що вони самі "розумні" і не тільки у ВР. Це далеко не так)))

3.Примітивними заявами про узурпацію влади намагались"сховати" свій інтерес. Як би я не відносився до Сергія Лещенка, але, він багато в чому мав рацію, коли дав визначення фракції НФ.

4.Юлію Тимошенко не можна запідозрити у захопленні Петром Порошенко, але навіть Тимошенко закликала проголосувати, до речі, у першому читанні, а не в цілому.

5. Чому ж фракція НФ показала таку свою позицію на радість Опозиційному блоку та й нашим недругам у Росії? Відповіді на це питання можуть дуже не сподобатись НФ...

Така поведінка, а може й політична позиція НФ є не просто неприйнятною (вимагайте свої "хотєлки" і сваріться на засіданнях коаліції, а не перед українським народом), така позиція є недалекоглядною в майбутньому, а сьогодні шкодить країні.

P.S. Намагаюсь бути стриманим, тому пишу без матюків і конкретної характеристики деяких "діячів" та "діячок", бо таки проголосували, після консультацій. Але..., терпіння не тільки в мене, а й в багатьох людей може скоро закінчитись. Все-таки фракція глави уряду, а він ні х..а не робить, а тільки п....ть!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук