Порошенко підписав закон про матеріальну допомогу волонтерам, які отримали інвалідність в АТО

СуспільствоЮлія Поліковська, 23 листопада 20153900

Президент України Петро Порошенко підписав закон про надання одноразової грошової допомоги учасникам антитерористичної операції – волонтерам і добровольцям, які стали інвалідами внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних через безпосередню участь в АТО. Про це свідчить інформація на сайті Верховної Ради.

На сторінці відповідного проекту закону №2556а вказано, що він уже повернутий з підписом президента.

Відповідно до закону, безпосереднім учасникам АТО з числа добровольців і волонтерів, які стали інвалідами при безпосередній участі в АТО, забезпеченні її проведення, перебуваючи в районах АТО в період її проведення, надається право на отримання одноразової грошової допомоги: 250-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб (304 500 грн) – у разі встановлення інвалідності I групи; 200-кратного прожиткового мінімуму (243 600 грн) – у разі встановлення інвалідності II групи; 150-кратного прожиткового мінімуму (182 700 грн) – у разі встановлення інвалідності III групи.

У разі смерті зазначених вище осіб документом передбачається надання членам їх сімей права на отримання одноразової грошової допомоги: 500-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб (609 000 грн).

Законом встановлюється, що зазначені вище положення поширюються на осіб, які визнані інвалідами до набрання чинності даного закону, а також на членів сімей осіб, загиблих (померлих) до набрання чинності цього закону.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук