Порошенко підписав закон про зниження єдиного соціального внеску з 41% до 16,4%

Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав закон України 77-VIII "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо реформування загальнообов'язкового державного соціального страхування та легалізацію фонду оплати праці".

Про це в середу, 31 грудня, повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України.

"Якщо на підприємстві зарплата становить більше 3-х прожиткових мінімумів, то ЄСВ становитиме для такого підприємства 16,4%, а не 41%", - заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк під час подання даного законопроекту на засіданні Верховної Ради України.

"Якщо наші міжнародні фінансові організації будуть мати застереження і зауваження до цієї статті, то тоді, і ми про це домовилися, ця норма буде підлягати обов'язковому перегляду", - додав він.

Крім цього, закон передбачає об'єднання соцфондів: фонду страхування від нещасних випадків на виробництві та фонду страхування від тимчасової непрацездатності, що сприятиме скороченню адміністративних витрат фондів на 600 млн грн.

Закон набирає чинності з 1 січня 2015 року.

Нагадаємо, у ніч на 29 грудня 2014 г. народні депутати підтримали в цілому законопроект № 1573. За відповідне рішення проголосували 268 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Також Порошенко підписав закони № 53-VIII та № 54-VIII, які вносять технічні зміни до Митного і Податкового кодексів, що стосуються змін назви фондів у зв'язку з об'єднанням двох фондів. Ці закони також були прийняті Радою 22 грудня 2014 р. За це проголосували 236 і 240 нардепів відповідно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 2

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Віктор Короїд 31 грудня 2014, 18:53

  Пока не будет уголовной ответсвенности работодателей за выплату зарплаты в конверте, толку не будет!!!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Виктор Азовцев 31 грудня 2014, 18:28

  То на то и выходит. Если вы оформляете скажем продавца на 2 000 гр то для вас как было 41% так и останется. Подавляющее большинство потому и работают в тени. Если ввести хотя-бы 25% для всех то не было-бы не оформленных работников. Введите 25% для тех кто работает до этих 3х прожиточных минимумов а те кто нанимает работника более 3х минимумов сделайте эти 16% и все выйдут из тени. И пенсионный фонд наполнится вдвое. Почему это не делается объяснить не трудно. Взятки налоговикам сразу прекратятся это раз. Второе; государство само не заинтересовано что-бы были пенсионеры с пенсией более минимальной. Это решение Порошенко чистой воды пиар и пользы от него никакой.

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук