Порошенко підписав закон щодо правового режиму Чорнобильської зони

Президент Петро Порошенко підписав закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо врегулювання окремих питань правового режиму території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи». Про це повідомили у прес-службі глави держави.

Документ визначає особливості землекористування, спеціального водокористування, здійснення містобудівної діяльності, охорони атмосферного повітря на території зони відчуження.

Зазначається, що закон має на меті перетворення об’єкта «Укриття» на екологічно безпечну систему та реінтеграцію постраждалої території.

Крім того, як стало відомо, одночасно набуде чинності указ президента «Про створення Чорнобильського радіаційно-екологічного біосферного заповідника», головною метою якого є збереження в природному стані найбільш типових природних комплексів Полісся, а також сприяння організації та проведенню міжнародних наукових досліджень на цій території.

Нагадаємо, у липні 2015 року за підсумками зустрічі міжнародних донорів стало відомо, що Україна отримає €100 млн, яких не вистачає на добудову об’єкта «Укриття» на Чорнобильській АЕС. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук