Порошенко попросив депутатів проголосувати за скасування недоторканності

Петро Порошенко на нараді щодо боротьби з корупцією

Президент Петро Порошенко просить парламент це на поточній сесії проголосувати законопроект про скасування депутатської недоторканності у першому читанні.

Про це повідомляє прес-служба Президента.

«Прошу Парламент вже на цій сесії попередньо схвалити зміни до Конституції, якими передбачається зняття депутатської недоторканності і обмеження недоторканності суддів. Тоді припиняться дискусії про те, що злочинці йдуть у парламент під "дах" для того, щоб уникнути відповідальності. Припиняться дискусії, яким чином ті чи інші підозрювані зникають з країни, скориставшись недоторканністю. Повинні бути ефективні дії, які дозволять нам боротися зі злочинністю», - сказав глава держави.

Нагадаємо, в п'ятницю було оприлюднено рішення Конституційного суду, яке визнало, що законопроект про скасування депутатської і обмеження суддівської недоторканності відповідає Конституції.

Порядок внесення змін до Конституції передбачає голосування на двох сесіях. У першому читанні законопроект має бути схвалено простою більшістю (226 народних депутатів), а на наступній сесії прийнятий не менш як 300 голосами.

Поточна сесія парламенту завершиться в липні, наступна почнеться у вересні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук