Порошенко просить ВР дозволити оголошувати військовий призов без попередньої публікації в ЗМІ

СуспільствоОксана Руда, 5 лютого 20165621

Президент України Петро Порошенко пропонує Верховній Раді дозволити йому оперативно оголошувати військовий призов без попередньої публікації відповідного указу в засобах масової інформації.

Як повідомляється на офіційному сайті парламенту, законопроект «Про внесення змін до ст.15 закону «Про військовий обов'язок і військову службу» щодо призову громадян України на строкову військову службу» був внесений президентом і зареєстрований 4 лютого під №4020.

Відповідно до законопроекту, пропонуються такі зміни: «Терміни проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу визначаються указом президента». Зазначимо, що чинна стаття закону постановляє: «Терміни проведення призову (призовів) громадян України на строкову військову службу на наступний рік визначаються указом президента України, який публікується в ЗМІ не пізніше, ніж за місяць до закінчення поточного року».

Як наголошується в пояснювальній записці, цей законопроект розроблений «з метою закріплення на законодавчому рівні можливості оперативно приймати рішення про комплектування ЗСУ та інших військових формувань особовим складом в разі істотних змін у військово-політичній обстановці держави».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук