Порошенко визначив скільки людей працюватимуть в СБУ

Президент України Петро Порошенко підписав закон №307-VIII «Про загальну структуру і чисельність Служби безпеки України», згідно з яким загальна чисельність СБУ встановлюється в кількості 27 тисяч осіб, а в особливий період (крім періоду воєнного стану) - 31 тисяча осіб.

Про це в четвер, 23 квітня, повідомили у прес-службі президента.

Таким чином, закон визначає штатну чисельність службовців СБУ, які необхідні для виконання покладених на неї завдань в особливий період з моменту оголошення мобілізації до часу введення воєнного стану чи до моменту прийняття рішення про демобілізацію.

Крім того врегульовані питання визначення чисельності спецслужби на період дії воєнного стану.

Законом затверджується загальна чисельність Служби безпеки України в кількості 27 тисяч осіб у мирний час, в кількості 31 тисяча людей - в особливий період (крім періоду дії воєнного стану), а на період дії воєнного стану, у кількості відповідно до мобілізаційного плану України на особливий період.

Нагадаємо, Верховна Рада прийняла цей закон 9 квітня.

5 березня Верховна Рада також схвалила збільшення чисельності Збройних сил України. Згідно з текстом відповідного закону, гранична чисельність української армії збільшується до 250 тис. осіб, з них - 204 тис. військовослужбовців.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук