Порошенко звільнив нерухомість релігійних організацій від оподаткування

Від сьогодні нерухомість релігійних організацій перестануть оподатковувати

Президент України Петро Порошенко підписав закон № 420-VIII «Про внесення зміни до статті 266 Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування нерухомості релігійних організацій».

Про це повідомили у прес-служба глави держави.

Згідно з цим законом від оподаткування податком на нерухоме майно звільняються об'єкти нерухомості, що належать релігійним організаціям і які використовуються виключно для забезпечення їх статутної діяльності. Це стосується також об'єктів, в яких здійснюють діяльність засновані такими релігійними організаціями благодійні установи - притулки, інтернати, лікарні тощо, крім об'єктів нерухомості, в яких здійснюється виробнича та господарська діяльність.

Крім того, закон рекомендує органам місцевого самоврядування у місячний строк з дня опублікування закону переглянути рішення про встановлення на 2015 рік податку на майно для об'єктів нерухомості, що перебувають у власності релігійних організацій.

Нагадаємо, 14 травня Верховна рада України внесла зміни до Податкового кодексу України, звільнивши релігійні організації від податку на нерухомість.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук