Повідомлення про вбивство Бузини і Калашникова були відправлені з німецького поштового сервісу

СуспільствоОльга Карабан, 17 квітня 201518101
Радник голови СБУ Маркіян Лубківський

Повідомлення від так званої «Української повстанської армії», який надійшов на електронну пошту голови Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимира Фесенка, в якому організація бере на себе відповідальність за вбивство низки відомих політиків, у тому числі політика Олега Калашникова і скандального журналіста Олеся Бузини, було відправлено з поштового сервісу, що дислокується в Німеччині, заявив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

«За результатами вивчення технічних властивостей листа, який надійшов на особисту електронну пошту пана Володимира Фесенка, СБУ встановило, що повідомлення надіслано за допомогою сервісу разових поштових адрес, що знаходиться на хостингу в компанії, яка знаходиться території ФРН», - написав Лубківський на своїй сторінці у Facebook.

За його словами, при пересиланні листа використовувався анонімізатор, вірогідно TOR, з транзитними IP-адресами у Великій Британії та США.

«Відправник вжив максимальних заходів, щоб унеможливити його ідентифікацію, що ставить під сумнів як правдивість повідомлення, так і наміри автора», - зазначив радник голови СБУ.

Крім цього, СБУ провела професійну лінгвістичну експертизу, за висновками якої можна сказати, що пересланий з-за кордону текст складений з використанням русизмів особою, чи особами, які, очевидно, не є носіями української мови.

Нагадаємо, скандального журналіста Олеся Бузину застрелили в Києві 16 квітня. Вбивці перед цим стежили за ним кілька днів.

Раніше політолог, голова Центру прикладних політичних досліджень «Пента» Володимир Фесенко заявив, що отримав на електронну пошту лист із заявою українською мовою від якоїсь «Української повстанської армії», в якому вона бере на себе відповідальність за вбивство низки відомих політиків, у тому числі екс-регіонала Олега Калашникова і скандально відомого своїми антиукраїнськими настроями журналіста Олеся Бузини.

Радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко, спростував деякі факти про вбивство Калашникова, наведені у листі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 1

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук