Пожежники продовжують гасити вогнища лісових пожеж у зоні відчуження

Пожежники продовжують гасити вогнища лісових пожеж у зоні відчуження
фото ТСН
Вогонь знищив понад 30% туристичних об'єктів в зоні відсудження, в тому числі покинуті села

Станом на 07:00 21 квітня рятувальники Державної служби з надзвичайних ситуацій України продовжують гасіння пожеж на території Корогодського, Луб'янського, Паришевського, Дитятковського і Денисовицького лісництв в зоні відчуження і безумовного відселення.

Як повідомили у прес-службі ДСНС, основні зусилля спрямовані на локалізацію трьох вогнищ (с. Розсоха, с. Крива Гора і с. Рудьки – с. Буряківка) тління пеньків, залишків деревини та одного торфовища в осередках пройдених вогнем. Для облаштування протипожежних розривів залучена важка інженерна техніка ДСНС і ЗСУ. Також інженерною технікою створено 515 км мінералізованих смуг.

До гасіння залучено 1343 людини і 299 одиниць техніки, з них від ДСНС 1 201 – особового складу та 248 одиниць техніки, у тому числі 3 вертольоти ДСНС, яким 20 квітня здійснено 189 скидів – 378 т води.

Нагадаємо, лісові пожежі в Житомирській області і Чорнобильській зоні почалися 4 квітня. Через 10 днів пожежу вдалося загасити. Однак через пилову бурю і сильні пориви вітру, 16 квітня пожежа спалахнула заново. Вогонь знищив понад 30% туристичних об'єктів в зоні відсудження, в тому числі покинуті села

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук