ПР: Угоду про асоціацію уже спрямували на розгляд Єврокомісії та Ради ЄС

Оксана Панчишин, 24 квітня 20136690
Анатолій Кінах

Угоду про асоціацію й зону вільної торгівлі між Україною та Євросоюзом спрямовано на розгляд Європейської комісії та Ради ЄС. Про це повідомив заступник голови парламентської фракції ПР, співголова об'єднання «Європейський вибір» Анатолій Кінах.

Взявши участь на засіданні Моніторингової групи Європарламенту з економічних аспектів угоди про асоціацію, Анатолій Кінах зазначив, що переклад тексту Угоди про асоціацію та зону вільної торгівлі між Україною та ЄС завершено усіма мовами держав-членів ЄС, передає прес-служба депутата.

«Нині важливо не втратити динамізму євроінтеграційного процесу, завершити усі процедури до жовтня поточного року. У нас є всі шанси зробити так, щоб Угода про асоціацію була підписана у листопаді цього року у Вільнюсі, під час саміту Східного партнерства», – додав він.

У повідомленні також зазначається, що українська сторона розповіла про поступове виконання державної програми адаптації законодавства України до законодавства Європейського Союзу. Учасники засідання також обговорили оптимізацію співпраці України із СОТ, необхідність дотримання балансу національних інтересів та інтересів міжнародних партнерів у межах світових норм і правил.

Як відомо, Україна розраховує підписати угоду про асоціацію з ЄС у листопаді 2013 року під час саміту «Східного партнерства» у Вільнюсі.

Єврокомісія має намір оцінити прогрес Києва у виконанні критеріїв підписання угоди про асоціацію 15 травня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук