Представниця організації Медведчука судиться за Монумент слави у Львові

Головні новини Львова 13.09Юрій Герун, 13 вересня 2017, 18:27 2361 10

У Львові продовжують судитися за Монумент слави. У Львівському окружному адміністративному суді 13 вересня продовжили розгляд позову представниці організації Віктора Медведчука «Український вибір» на вул. Стрийській до Львівської обласної ради. Позивачка вимагає скасувати звернення облради до міської ради щодо знесення радянського пам’ятника.

Ще у травні обласні депутати закликали своїх міських колег, мера Львова та облдержадмінстрації провести демонтаж комуністичного об'єкта. У міськраді працює робоча група, яка має вирішити що робити із монументом.

Серед варіантів рішення: повний або частковий демонтаж, музеєфікація монументу, архітектурний конкурс на облаштування території навколо нього.

«За монумент я в будь-якому випадку боротись буду і не відстану від цього», – заявила позивачка, координаторка руху «Український вибір» Інна Іваночко.

Натомість представники облради вважають позов беззмістовним.

«Львівська обласна рада діяла виключно в інтересах громади, оскільки ми бачимо, що йде невиконання закону про декомунізацію, ми вирішили це питання підняти. Ми його підняли, але перед уповноваженими суб'єктами, ми не перетягували на себе повноваження, а залишили це в компетенції облдержадміністрації і міської ради», – сказав начальник відділу правової роботи ЛОР Андрій Мельник.

Наступне засідання суду заплановане на жовтень. Тоді й розпочнуться дебати сторін.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук