Президент призначив голів дев’ятьох РДА у Львівській області

Нових голів РДА шукали за допомогою новоствореного проекту команди Зеленського – LIFT

СуспільствоАліна Бекерук, 11 грудня 201996580

Президент України Володимир Зеленський призначив голів дев’ятьох райдержадміністрацій на Львівщині. Відповідні розпорядження 11 грудня оприлюднили на офіційному сайті.

Президент призначив Христину Замулу головою Кам’янко-Бузької РДА, Андрія Вовчастого Миколаївської РДА, Любомира Галіва Мостиської РДА, Богдана Янка Сколівської РДА, Петра Назара Старосамбірської РДА, Любомира Кащука Стрийської РДА, Івана Сагана Городоцької РДА, Романа Черніховського Жовківської РДА, Андрія Жепка Самбірської РДА.

Нагадаємо, що нових голів РДА на Львівщині шукали за допомогою новоствореного проекту команди Зеленського – LIFT. Усі кандидати на посади голів РДА мали заповнити анкети та завантажити свої резюме на спеціальному сайті. Анкети на 20 посад голів РДА Львівщини надіслали близько 600 кандидатів.

Раніше ZAXID.NET повідомляв, що Володимир Зеленський призначив керівником Радехівської райдержадміністрації Степана Рудницького. Також головою Золочівської РДА став Василь Маркевич, а Перемишлянським районом керуватиме Богдан Гуменюк.

Що відомо про новопризначених голів РДА?

Христина Замула народилася у селі Батятичі Кам’янка-Бузького району 7 вересня 1984 року. Вищу освіту за спеціальністю менеджмент зовнішньоекономічної діяльності здобувала у 2006 р. в Національному лісотехнічному університеті України. З 2003 р. по 2009 р. працювала в Державній податковій інспекції. З 2009 р. по 2010 р. була начальником контрольно-ревізійного відділу ДСФУ «Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву». А з 2010 р. по 2011 р. – головний бухгалтер в Іпотечному центрі в м.Києві та Київській області ДСФУ. У 2015 р. була обрана депутатом Кам’янка-Бузької районної ради.

Андрій Вовчастий народився 14 червня 1981 р. З 2018 року він працював на посаді начальника Сколівської ДПІ Стрийського управління ГУ ДФС у Львівській області. До цього Андрій Вовчастий працював головним державним інспектором Миколаївського відділення Стрийської ОДПІ ГУ ДФС у Львівській області.

Любомир Галів з 2006 року двічі був обраний головою Долинянської сільської ради Городоцького району. Згодом Любомир Галів працював на посаді начальника дільниці Самбірського управління водного господарства. У своїй декларації за 2018 рік зазначив, що володіє недобудованим будинком у місті Городок, земельною ділянкою у селі Долиняни Городоцбкого району та автомобілем BMW X5 2002 року випуску. За минулий рік він заробив 32816 грн заробітної плати.

Богдан Янко до серпня цього року вже очолював Сколівську РДА. До призначення на цю посаду він працював суддею Стрийського міськрайонного суду Львівської області. У своїй декларації за 2018 рік Янко вказав, що володіє двома земельними ділянками у Стрию та ще однією у смт Славське. Він також має у власності житловий будинок у Стрию, площею 282,6 м2 та автомобілем Volkswagen Passat. У минулому році Богдан Янко задекларувавв 400331 грн доходу від ТУ ДСА України у Львівській області. Він також заробив 94095 грн у Сколівській райдержадмінстрації та отримав 206515 грн пенсії.

Петро Назар у своїй декларації кандидата на посаду голови РДА вказав, що отримав 5793 грн доходу від Департамент паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження Львівської обласної державної адміністрації. Окрім того, він володіє двома автомобілями Mercedes-Benz 230E та ГАЗ 53. Він також має у власності дві земельні ділянки у селищі Шкло Яворівського району та у селі Мильчиці Городоцького району. Окрім того, він задекларував 88000 грн готівки та 25516 грн, що розміщені на рахунку у банку.

Любомир Кащук народився 3 квітня 1980 року у селі Дуліби, Стрийського району. 2005 р. закінчив Львівський національний медичний Університет ім. Данила Галицького за спеціальністю лікар-хірург, лікар-едоскопіст. З 2008 р. – лікар-ендоскопіст. 2013 р. працював начальником медичного забезпечення ЗАТ «Трускавецькурорт». 2015 р. завідуючий діагностичним відділенням Стрийської ЦРЛ. Також з 2015 року він був на посаді першого заступника голови райдержадміністрації.

Іван Саган у 2005-2006 рр. працював заступником голови Городоцької РДА. У у 2006-2010 рр. був головою Городка. У своїй декларації кандидата на посаду голови РДА вказав, що володіє земельною ділянкою та будинком у Городку Городоцького району. Також він має у власності автомобіль ВАЗ 2104.

Роман Черніховський працював завідувачем приймального діагностичного відділення Жовківської центральної районної лікарні. Народився 8 червня 1988 р. У своїй декларації кандидата на посаду він вказав, що володіє двома квартирами у Львові, автомобілями Volkswagen Transporter 2008 року випуску та Mitsubishi Pajero. Він також вказав, що заробив 70525 грн заробітної плати за основним місцем роботи. Його дружина має у власності автомобіль Kia, чотири земельні ділянки, шість квартир у Львові та житловий будинок у Жовківському районі.

Андрій Жепко народився 12 серпня 1990 року. Працював редактором «Самбірської газети». У своїй декларації він зазначив, що отримав цій роботі 45200 грн доходу за минулий рік та 131953 грн від надання майна в оренду. Також він має 15500 доларів США готівкою та володіє автомобілем Opel Astra. Окрім того, він є депутатом Самбірської міської ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук