Президент вніс у Раду законопроект щодо організації харчування армії

СуспільствоОксана Руда, 8 квітня 201519440

Президент України Петро Порошенко вніс у Верховну Раду України проект закону про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо організації харчування особового складу Збройних cил України. Відповідний законопроект зареєстрований під №2595, пише РБК.

В пояснювальній записці до законопроекту зазначено, що рухоме та нерухоме майно, необхідне для організації харчування особового складу Збройних сил України в стаціонарних та польових умовах, передається військовими частинами на безоплатній основі переможцям процедур закупівель послуг з організації харчування особового складу Збройних сил України, визначеним згідно із законом України «Про здійснення державних закупівель». Передача такого рухомого і нерухомого майна здійснюється лише за договором позики.

Договір позички рухомого, нерухомого майна, необхідного для організації харчування особового складу Збройних сил України, затверджується Міністерством оборони України.

Законопроектом також передбачено цільове використання рухомого та нерухомого майна, переданого на безоплатній основі на умовах позики, виключно для організації харчування особового складу Збройних сил України в стаціонарних, польових умовах. Використання цього майна в інших цілях забороняється.

Реалізація положень законопроекту не потребує додаткового залучення коштів з державного бюджету України.

Цей закон набирає чинності з дня його опублікування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук