Президент закликав остаточно ліквідувати податкову міліцію

Президент готовий невідкладно подати до ВРУ законопроект про службу фінансових розслідувань

Україні потрібно якнайшвидше розробити законопроект для ліквідації податкової міліції

Президент Петро Порошенко готовий подати як невідкладний законопроект про Службу фінансових розслідувань. Про це він заявив під час засідання Ради регіонального розвитку у понеділок, 20 березня, пише УНН.

«Зараз спроби знайти компроміс зайшли в глухий кут. Упевнений, що пора приймати рішення і ставити крапку. Моя пряма політична воля, що Податкову міліцію слід ліквідувати. Домовилися, що до засідання Нацради реформ при активній участі уряду, депутатів, експертів і громадськості, буде розроблений законопроект, який я готовий подати як невідкладний», - сказав Порошенко.

Він додав, що функції цієї служби повинні виконувати розумні «ботани», а не «м'язисті хлопці в масках». За його словами, Служба фінансових розслідувань повинна стати новим інтелектуально-аналітичним органом.

Нагадаємо, наприкінці 2016 року через технічну помилку Рада фактично оголосила Податкову міліцію поза законом з 1 січня 2017 року. Через це Міністерство фінансів підготувало законопроект про створення Фінансової поліції.

У відповідь на це комітет Ради з питань податкової та митної політики ініціював усунення технічної неточності роботи Податкової міліції, зареєструвавши законопроект №0940. Однак 23 лютого Рада відмовилася відновити роботу Податкової міліції.

Законопроект про Службу фінрозслідувань міністр фінансів Олександр Данилюк обіцяв подати на розгляд уряду в найкоротші терміни, однак станом на 20 березня він не був поданий.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук