Пригоди Шуріка
Суспільство

Пригоди Шуріка

Сім красивих собак шукають нових господарів у Львові

Софія Лазуркевич, 6 травня 1225 0

ZAXID.NET разом з ЛКП «Лев» у рубриці «Собака з притулку» розповідає про безпритульних тварин, яких можна забрати собі додому. Цього разу знайомимо вас з сімома красивими собачками, які шукають нових господарів у Львові​.

Елсі, 5 років. Ласкава дівчинка середнього віку. Елсі спокійна, мудра, не агресивна, від неї можна зарядитися життєвим оптимізмом - ніяких сліз, життя чудове, попереду багато хороших днів!

Макс, 8 років. Харизматичний і дуже добрий. Але при потребі може будь-кого поставити на місце. Для нього шукають сім'ю, де люблять і поважають дорослих собак.

Шурік, 5 років. Дуже маленька і зворушлива собака. Потратив до ЛКП худенький і занедбаний. Зараз від’їдається, роздивляється все навкруги, тягнеться до всіх людей і зазирає їм у очі. Це зовсім не захисник і не охоронець, це квартирний тихенький хлопчик, якому потрібні дбайливі руки.

Клайд, 4 роки. Добре орієнтується і знає команди («сидіти», «дай лапу», «голос»), вміє гуляти на повідку. Любить ігри, активне життя і привітних людей.

Джина, 2 роки. Дівчинка з неабияким шармом, любить комунікувати, ніколи не журиться і завжди готова рухатися вперед. Абсолютно самостійна собачка, в ній море енергії, сил жити і бути щасливою. З нею точне не буде сумно, Джина завжди оближе, розвеселить і поведе вас на прогулянку.

Курт, 6 років. Великий хлопчик. Дуже безпосередній, казковий добряк. Любить неспішні прогулянки, коли можна йти, роздивлятися і нюхати, як цвітуть кущі. Потребує небагато - теплий куточок і щоб поруч була своя людина.

Чіба, 2 роки. Молода, енергійна дівчинка. Не проявляє агресії, не робить шкоди і не галасує. Обожнює прогулянки, ігри, жонглювати шишками і наздоганяти м’ячик. Буде слухняною собакою, яка зможе в сумну хвилину розвеселити і облизати.

«Перш, ніж взяти у свій дім чотирилапого, ви маєте усвідомлювати, що це така ж жива істота, як і людина. Вона потребує вашого часу. Ви маєте бути готові до того, що належне харчування собаки та догляд за нею буде потребувати від 1 до 2 тисяч грн на місяць. І головне – розуміння, що беручи собаку в сім’ю, ви не просто задовольняєте бажання своє чи когось з членів сім’ї, а несете відповідальність за чотирилапого. Фахівці не рекомендують приділяти надмірної уваги чи постійно жаліти собаку, роблячи акцент на якихось страхах тварини. Наприклад, якщо собака боїться вулиці, то не можна її на прогулянках носити на руках – у такий спосіб, ви схвалюєте почуття страху і даєте зрозуміти, що це нормально», – наголошують в ЛКП «Лев».

Нагадаємо, що ЛКП «Лев» працює щодня, без вихідних, з 8:00 до 20:00 на вул. Промисловій, 56 у Львові. Контактний телефон (068) 535-45-45.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук