Приміські маршрути заважають міським перевізникам

Приміські маршрути

Головні новини за 10 липняНовини Львова, 10 липня 2012, 22:59 0

Ні погодити, ні заборонити. Міські перевізники вирішили звернутись до обласної адміністрації, аби знайти компроміс зі своїми приміськими колегами.

Йдеться про маршрути, які із ближніх сіл заїжджають у центр міста і водночас на своєму шляху дублюють міський транспорт. Львівським перевізникам це не вигідно. Але мерія таких маршрутів заборонити не може. Адже дозволи їм видає обласна адміністрація і з містом їх не погоджує.

Нездорова конкуренція. Так міські перевізники говорять про присутність на їхніх маршрутах приміських автобусів. Адже кажуть - із 20-ти напрямків третина не погоджена ні з ДАІ, ні з управлінням транспорту.

Тому усі разом і вирішили звернутись до обласної адміністрації, аби частину повноважень делегувати міському управлінню транспорту.

Кінцеві зупинки приміських автобусів потрібно винести за межі центральної частини, закоротивши маршрути. Це головна вимога львівських перевізників. Мовляв, пасажири через це не потерпатимуть.

Проте, пасажири таким комфортом переймаються менше.

А ще, наполягають львівські перевізники, 220 автобусів із ближніх сіл - це забагато. Бо перетягують на себе їхніх пасажирів, а на кінцевих зупинках створюють корки.

В обласній адміністрації про приміські маршрути на камеру говорити відмовились. Натомість пояснили: угоди з перевізниками укладені щонайменше до 2014-го року. Тому зараз закорочувати чи скасовувати маршрути в односторонньому порядку адміністрація не може. Для цього потрібні домовленості трьох сторін - області, міста і самих перевізників. Таких наразі немає.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук