Пріоритетним напрямом розвитку Львова у 2019 році міський голова називає освіту

Андрій Садовий підсумував роботу міста у 2018 році

СуспільствоОрися Шиян, 27 грудня 20184810
Пріоритетним напрямом розвитку Львова у 2019 році міський голова називає освіту
фото ЛМР
Зустріч пройшла у форматі запитань-відповідей, модерував Павло Шеремета

Під час щорічної зустрічі з громадою і звіту за 2018 рік міський голова Львова Андрій Садовий зазначив, що освіта є пріоритетним напрямком, в яке місто вкладатиме кошти і надалі. Понад 30% коштів із міського бюджету на 2019 рік заплановано саме на цю галузь.

Андрій Садовий наголосив, що Львів традиційно одним з перших міст в Україні прийняв бюджет на 2019 рік, і зазначив, що саме освіта є пріоритетною у цьому фінансуванні.

«Ми запланували на наступний рік орієнтовно 9 млрд 800 млн. Пріоритет не міняється — це є освіта. В нас в бюджеті міста більше 30% коштів підуть на освіту — це є оплата праці, ремонти, модернізації, придбання обладнання. Ми цього року спромоглися купити в кожну школу вже по 2 мультиборди. В наступному році ще хочем по одному купити. Купили 20 сучасних кабінетів фізики та хімії, 3D принтери. Тобто ми інвестуємо в дітей, тому що мудрі діти — мудра країна», ‒ цитує мера Львова прес-служба ЛМР.

Також міський голова озвучив плани відремонтувати усі бібліотеки, вирішити питання черг у дитячі садочки. Цього року створили тисячу місць у дитсадках, запланували ще одну тисячу на наступний рік і на 2020 рік така черга має стати нульовою.

фото прес-служби ЛМР

Андрій Садовий наголосив на інфраструктурних проектах, згадуючи реконструкцію площі Двірцевої, вул. Шевченка, Бандери. У транспортному питанні планується закупівля нового транспорту і надалі.

«Цього року ми купили 150 автобусів. В наступному році ще хочемо купити 50 тролейбусів, 100 автобусів. І маємо дуже цікаву ідею. Ми маємо зараз у Львові 1 електробус і хочемо почати процес купівлі сотні електробусів. Взагалі мрія мого життя, якщо говорити про громадський транспорт: щоб ми в Україні показали приклад і весь громадський транспорт у всіх українських містах, щоб був електротранспорт: трамваї, тролейбуси, електробуси. Тому що ми у Львові вміємо їх виробляти», ‒ зазначив мер.

Садовий подякував депутатам за співпрацю, наголошуючи, що бюджет міська рада приймала не як депутати від різних партій, а як громадяни міста, які мають працювати для громади.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук