Привиди порохівки

Привиди порохівки

Головні новини за 12 червняНовини Львова, 12 червня 2014, 20:37 0

Привиди бувають не тільки в бродвейській опері. Виявляється, вони живуть і в львівській порохівці. Примари надокучають місцевому охоронцеві та лякають працівників. Найстрашніше у пороховій вежі в повню, тоді гості з потойбіччя начебто починають підвивати, гупати стільцями і гамселити по дверях.

Хтось відчиняє і зачиняє двері і тупотить по старій підлозі. Час від часу на стінах з'являються примари. 

Найстрашніше тут з 2 до 4 ранку. Коли привиди завивають і бешкетують. Таку історію нам розказував місцевий охоронець. Та на камеру розповідати про потойбічних гостей боїться. 

Не зустрічали тут примар і бригада ремонтників. Щоправда, вечорами не залишаються,тож і моторошних відчуттів не мають.

У порохівці вже десятиліттям засідає львівська спілка архітекторів України. А вони як ніхто знають про будівлі і будинки. І кажуть всю "містику" можна пояснити раціонально.

Збудували порохову вежу в середині 16 століття. Її стіни мають майже три метри. тут зберігали порох та зброю. У мирні часи збіжжя. У історичних хроніках немає жодного запису про трагедії чи масові вбивства у цих стінах.

У церкві присутність примар у порохівці не заперечують, але й не підтверджують. запевняють щоб говорити про те чи це справді потойбічні гості і хто вони, потрібно таки довести їхнє існування.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук