Про Сирію.

Багато з тих хто висловлювався з цього питання,визначили дії росії в Сирії, як авантюру путіна

БлогиВіталій Бала , 8 жовтня 2015 140
Віталій Бала
Агентство моделювання ситуацій

На мою думку, насправді це питання виживання, питання виживання не тільки режиму путіна. але й росії.

1.Подивіться російські ЗМІ, головний меседж: ми таки ого-го!!! ми великі, сильні, нас всі поважають і бояться.

2.Ура-патріотизм , який трохи став слабнути, бо війна з Україною затягнулась, після швидкої анексії Криму і не досягла головної мети, створення так званої "новоросії",а з початком військових дій у Сирії агресивний ура-патріотизм може досягнути і вищого рівня підтримки політики путіна. Всі забудуть про внутрішні проблеми в росіїї.

3.Санкції таки стають все відчутнішими, але найнебезпечнішим фактором, для господаря кремля і його майбутнього, є питання ціни на нафту. Низька ціна нафту протягм тривалого часу, це просто капець для росії.

4. Військове втручання на Близький Схід , не тільки вирішує геополітичне питання закріпитись там, підтримуючи Асада, але може вплинути на сусідів Сирії стосовно ціни на нафту, так напевно думають у кремлі.

5.Бажання росії про перезподіл сфер впливу у світі, як це було після другої світової війни, має вирішити головне питання, а це - існування останньої імперії в 21 сторіччі.

Всі ці пункти зводяться до боротьби путіна за своє майбутнє в першу чергу, та збереження росії у сьогоднішньому географічному вигляді на майбутнє. А як вийде, то і "приєднання" колишніх земель російської імперії чи СРСР. Тільки в такий спосіб сьогоднішня росія зможе існувати і надалі.

P,S. Україна свій внесок у боротьбу по запобіганню втілення таких агресивних планів робить, час заяв проходить, вже час почати діяти США, НАТО і ЄС. Чим скоріше почнуть, тим менше буде негативних наслідків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук