Професор Присяжний святкує 60-річчя

Журналіст від Бога

Головні новини за 30 вересняНовини Львова, 30 вересня 2011, 23:36 1814 0

Професор і доктор наук Мюнхенського університету, доцент львівського університету Франка. Проте, перш за все - просто хороша людина і неперевершений педагог.

Михайло Присяжний понад два десятиліття очолює факультет журналістики, а цими днями святкує 60-річчя.

Він прийшов на факультет журналістики 26 років тому. Спершу був асистентом кафедри тоді ще партійно-радянської преси і мав конкретну мету до якої впевнено йшов. З 98 року - Михайло Присяжний - декан факультету львівської школи журналістики.

Він вміє не лише слухати, а й чути як сивочолих професорів, так і ще зовсім юних студентів.

Авторитетові Михайла Присяжного лише можна по доброму заздрити. Його люблять та поважають. Він свій на факутеті для всіх.

Професор Лизанчук зізнаєтся, Михайло Присяжний це саме та людина, яких зараз мало. Не даремно, напередодні саме його було вкотре переобрано деканом факультету.

Нині у нього ювілей. Це лише 60, жартують колеги та друзі пана Присяжного. А він каже, вже готовий піти на відпочинок. Та хто ж відпустить.

Час додому. Доцент, професор, викладач, декан Михайло Павлович не має дорогої іномарки. Він дістається дому - пішки, або громадським транспортом. Але вважає себе щасливою та багатою людиною. Принаймні, духовно. І це для нього найважливіше.
 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук