Прокуратура Львівщини підозрює виробничий підрозділ «Укрзалізниці» у розкраданні

СуспільствоОрися Шиян, 1 серпня 20165630

Прокуратура Львівської області порушила кримінальне провадження за фактами розкрадання посадовими особами «Рава-Руський шпалопросочувальний завод» державних коштів у змові із службовими особами інших підприємств при закупівлі у 2015-2016 роках дерев’яних шпал. Сьогодні, 1 серпня, слідчі провели 16 обшуків. У помешканнях службових осіб заводу та на інших підприємствах вилучили фінансову документацію, комп’ютерну техніку для встановлення усіх обставин.

Як інформує прес-служба прокуратури у Львівській області, суб’єкти господарювання, які стали переможцями відкритих торгів на закупівлю дерев’яних шпал для виробничого підрозділу «Рава-Руський шпалопросочувальний завод» (виробничий підрозділ ПАТ «Українська залізниця»), укладали договори з фірмами із ознаками фіктивності. Останні за документами начебто постачали лісоматеріали переможцям торгів, а насправді були прикриттям незаконної діяльності з відмивання державних коштів.

Слідчі викрили дві приватні пилорами, де фактично здійснювалось виготовлення залізничних шпал для виробничого підрозділу ПАТ «Українська залізниця». На цих пилорамах виявили більше 15 кубів необлікованої лісопродукції без відповідного маркування та 50 готових залізничних шпал. Документації на законну діяльність цих підприємств не було.

У вказаному кримінальному провадженні проводяться слідчі дії для визначення суми збитків, завданих державі таким незаконним «бізнесом».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук