Прокуратура назвала причину бунту підлітків у Кременчуцькій колонії

14 червня у дев’ятьох вихованців Кременчуцької виховної колонії виник конфлікт із працівниками дільниці карантину, діагностики і розподілу, причиною якого стали вимоги підлітків дозволити користуватися їм забороненими предметами, повідомила обласна прокуратура.

«Дев’ятеро вихованців колонії, перебуваючи в дільниці карантину, діагностики і розподілу, почали вимагати послаблення встановленого режиму, а саме: надання їм у користування заборонених предметів. Після відмови працівників адміністрації виконати вимоги, вихованці вели себе агресивно та шкодили майно в кімнатах дільниці. Окрім цього, 8 із них порізали собі руки уламками скла, кахлю і дзеркала», – йдеться у повідомленні.

Кременчуцька місцева прокуратура внесла інформацію про цей факт у Єдиний реєстр досудових розслідувань за статтею Кримінального кодексу про доведення до замаху на самогубство, вчинене щодо неповнолітнього та неналежне виконання професійних чи службових обов’язків щодо охорони життя та здоров’я неповнолітніх внаслідок недбалого або несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило істотну шкоду здоров’ю потерпілого. Водночас, Кременчуцька поліція зареєструвала кримінальне провадження за статтею про умисне знищення або пошкодження чужого майна, що заподіяло шкоду у великих розмірах.

Також Кременчуцька місцева прокуратура проводить перевірку дій адміністрації Кременчуцької виховної колонії.

Нагадаємо, бунт почали новоприбулі вихованці колонії, дехто з яких, за словами заступника обласного прокурора, вів себе агресивно і в інших колоніях.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук