Прокурор АТО розповів про свою дружбу з ватажком «Оплоту» Євгеном Жиліним

Військовий прокурор сил АТО Костянтин Кулик заявляє, що його цивільна дружина Ірина Німець придбала авто у батька лідера «Оплоту» Євгена Жиліна – Володимира, а гроші з закордонного рахунку знімала його донька у Німеччині.

«У мене в декларації є лише одна квартира, яка належить моїй матері. Про те, що я не маю інших квартир і інших речей – я пройшов поліграф», – заявив він в коментарі «Українській правді» в понеділок, 4 липня, в залі Солом’янського райсуду Києва.

Кулик підтвердив факт знайомства із Євгеном Жиліним. Він заявив, що у них були товариські стосунки.

«Щодо машини Жиліна – з Євгеном Жиліним я знайомий давно, ми познайомилися в Харкові, він був співробітником УБОЗ в Харківській області, дуже толковий і грамотний, він висів на дошці пошани. У Харкові ми разом розслідували економічні злочини, він вмів це розслідувати. Справу ми закінчили за 6 місяців, після цього у нас були ще дві справи і все. У нас так виникли елементарні товариські стосунки. Потім мене перевели в Полтаву, потім у Київ, через це я ні з ким не підтримував практично зв’язок в Харкові», – розповів Кулик.

Він також вважає, що переломний момент у житті Жиліна стався після його «незаконного арешту».

«Наскільки я розумію, Жиліна в житті перервав незаконний арешт і тримання під вартою. Потім він перестав довіряти системі і звільнився. Під час Майдану у нас були сварки. Ми через це перестали спілкуватися», – сказав Кулик.

За його словами, авто у батька Жиліна придбала Ірина Німець, з якою у Кулика є спільні діти.

«Щодо машини – Німець Ірина придбала машину у його батька у 2009 чи 2010 році, тобто це було ще до всіх подій. Це звинувачення записано лише, щоб мене очорнити», – заявив прокурор.

Він також зазначив, що гроші на валютному рахунку були призначені для його дитини від першої дружини, котра живе у Німеччині. Ці кошти, за словами кулика, його матір перераховувала онуці.

«Щодо 43 тисяч євро за кордоном. Вони це чудово знають і спеціально про це мовчать. Вони мовчать, що в Німеччині від ще однієї жінки у мене є діти. Дитина проживає в Німеччині, і є такою ж онукою в моєї мами, як і діти від Німець. Ці гроші клалися на мою карточку, щоб дитина в Німеччині їх знімала. Це ж елементарно перевіряється, можна було викликати мою маму, можна було мене викликати і запитати», — сказав Кулик.

Нагадаємо, як вказано у повідомленні про підозру, на валютних картках у Кулика були 43700 євро, (еквівалент 653728,43 грн), які були зняті у Німеччині та Люксембурзі «невстановленими особами».

Крім того, слідчі наголошують, що Кулик не вказав у декларації за 2013 рік авто TOYOTA LAND CRUISER 100 випущене у 2003 році, яким він почав користуватися у 2010 році на підставі довіреності, виданої Жиліним Володимиром – батьком одного з лідерів терористичної організації «Оплот» Євгена Жиліна. Цим авто, згідно з підозрою, Кулик користується і досі, хоча власником авто з жовтня 2010 року стала Німець.

У понеділок, 4 липня, суд відсторонив Кулика від посади на два місяці і почав обирати йому запобіжний захід.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук