Рада безпеки ООН вимагає ретельного міжнародного розслідування катастрофи малазійського літака
До теми
-
Авіакатастрофа і російська агресія.
Трагедія з Боїнгом спричинить зміну геополітичного сприйняття конфлікту на сході України ZAXID.NET -
Терористи збили пасажирський Boeing 777.
Теракт на Донеччині став найбільшою за кількістю жертв авіакатастрофою після жахливих подій 9/11 у США ZAXID.NET - СБУ оприлюднила переговори терористів про отримання установки «Бук-М» з Росії ZAXID.NET
Рада безпеки ООН (РБ ООН) закликала провести ретельне міжнародне розслідування аварії Boeing-777 авіакомпанії «Малайзійських авіаліній» в Україні.
Про це йдеться у заяві РБ ООН передає «Інтерфакс-Україна».
«Члени Ради безпеки закликали до повного, ретельного і незалежного міжнародного розслідування події», - наголошується у поширеній в п'ятницю, 18 липня, заяві організації.
Зокрема, підкреслюється необхідність того, щоб «усі сторони негайно надати доступ слідчих до місця аварії для встановлення причини інциденту».
Між тим, за інформацією американського телеканалу NBC, з посиланням на неназваного представника американської адміністрації, ФБР направить своїх співробітників до України для надання допомоги в розслідуванні катастрофи літака авіакомпанії «Малайзійських авіаліній».
За його даними, фахівців в Україну направить також Американська Національна рада з безпеки транспорту.
Телеканал не уточнює, коли саме американські експерти будуть направлені до України.
Як повідомляв ZAXID.NET, 17 липня над Торезом Донецької області терористи збили літак Boeing 777 Малайзійських авіаліній, який летів з Амстердама в Куала-Лумпур. Внаслідок цього інциденту загинуло 298 людей — 283 пасажири, з яких троє — немовлята, та 15 членів екіпажу.
Перед цим в РНБО повідомили, що у терористів з'явилися установки, які здатні збивати літаки на великих висотах.
Президент України Петро Порошенко назвав цей інцидент терактом.
У зв'язку з цим інцидентом, міжнародні авіакомпанії вирішили відмовитися від польотів над українською територією, а Європейська організація з безпеки аеронавігації (Євроконтроль) закрила повітряний простір східної частини України для польотів цивільної авіації.