Рада голосуватиме за введення воєнного стану на Донбасі

Верховна Рада України у четвер голосуватиме за звернення до Президента у зв'язку з подіями на Сході України, в якому йтиметься про запровадження воєнного стану у регіоні.

Про це повідомляє Укрінформ.

Згідно з текстом проекту постанови, Верховна Рада пропонує Президенту України негайно визначитися з кандидатурами на посади голови Служби безпеки України, міністра оборони України, міністра закордонних справ України, які є ключовими у врегулюванні військового конфлікту, та внести до парламенту відповідні подання. Також міститься рекомендація «видати указ про запровадження воєнного стану на території Донецької та Луганської областей, що дозволить вжити адекватних заходів для завершення військового конфлікту».

Водночас пропонується забезпечити за допомогою сил та ресурсів Міністерства оборони повне перекриття державного кордону України із РФ та ініціювати проведення консультацій щодо запровадження візового режиму з Росією.

У документі передбачено негайне припинення співпраці у військовій сфері з Російською Федерацією як країною-агресором. Усі українські спеціалісти, які працюють за військовими контрактами з суб'єктами РФ, мають бути негайно відкликані, а самі контракти розірвані, включаючи контракти на виробництво українськими заводами товарів подвійного призначення.

Парламентарії пропонують «негайно розробити та затвердити нову військову доктрину України».

Раніше ZAXID.NET інформував, що пропозицію перенести голосування на четвер, 19 червня, вніс, закриваючи сесію 17 червня, Голова Верховної Ради Олександр Турчинов. Спікер аргументував це тим, щоб народні депутати отримали можливість ще раз обдумати текст звернення, який вони вже обговорили.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук