Рада обмежила кількість реклами в телевізійному ефірі

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому законопроект № 0940 «Про внесення змін до закону України "Про рекламу"». За відповідне рішення проголосували лише 229 нардепів, повідомляє Телекритика.

Цей закон був прийнятий з другої спроби. Під час першого голосування його підтримали лише 213 нардепів. 

Закон дозволяє переривати рекламою дитячі програми і новини, що раніше було заборонено. Також дозволяється переривати програми рекламою кожні 20 хвилин, а не 30 хвилин, як було раніше. Однак дитячі програми і новини можуть перериватися рекламою не частіше одного разу кожні 30 хвилин.

Кіно- і телефільми можуть перериватися рекламою не частіше одного разу протягом кожних 30 хвилин мовлення, а інші фільми (у тому числі окремі серії, серіали, документальні фільми) - не частіше одного разу кожні 20 хвилин.

Таким чином, закон робить частішими й коротшими рекламні блоки, залишаючи незмінним загальний обсяг реклами протягом години і протягом доби, повідомила голова підкомітету з питань реклами Комітету з питань свободи слова та інформації Олена Кондратюк, яка представляла законопроект з трибуни Верховної Ради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук