Рада запровадила електронну процедуру закупівель для армії на період АТО

Верховна Рада України у четвер, 12 травня, підтримала у другому читанні законопроект №4288 «Про особливості здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для гарантованого забезпечення потреб оборони». Документ підтримали 294 народні депутати, повідомив «РБК-Україна».

Законопроектом передбачено, що процедури закупівлі товарів, виконання робіт і надання послуг здійснюватимуться за допомогою переговорної процедури, відмінною від процедури, встановленої законом «Про публічні закупівлі». Особливість переговорної процедури полягає у проведенні відбору учасників закупівель через електронний аукціон на конкурсній основі.

Документом також передбачена можливість укладення рамкових угод і договорів за рамковою угодою з учасниками, які визначаються шляхом проведення електронного аукціону.

«Як виняток передбачається право замовника делегувати повноваження на проведення переговорів про закупівлю у разі неможливості її проведення, що виникла в зв’язку з відсутністю більше 24 годин доступу до мережі Інтернет, викликаної дією обставин особливого періоду, антитерористичної операції або надзвичайного стану», – сказано у документі.

Закон буде діяти тільки під час особливого періоду, періоду проведення АТО і під час надзвичайного стану.

Нагадаємо, в січні Верховна Рада ввела кримінальну відповідальність за неякісні закупівлі для армії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук