Радянський Союз сам розв’язав Другу світову війну, - Суворов
Якщо опублікувати інформацію про угруповання радянських військ під час Другої світової війни, буде цілком зрозуміло, що затівав товариш Сталін, що Радянський Союз сам розв'язав Другу світову війну, що нам ця війна була дуже потрібна. Якщо сказати, що ми допомогли Гітлеру прийти до влади, допомогли йому підняти економіку, то тоді виникає дуже багато запитань. Не тільки суто військових, а й політичних, ідеологічних, географічних та багатьох інших.
Так радянський спецслужбіст, а нині – культовий автор історико-документальних та художньо-історичних романів Віктор Суворов прокоментував в інтерв’ю ZAXID.NET спроби переписати історію війни.
«Не тільки російський генштаб, але і КДБ, СЗР, і сам президент, і той, хто за ним стоїть – вони дуже уважно за всім цим стежать», - наголосив він.
«За Сталіна історії не писали взагалі, обходилися однією книгою: Й.В. Сталін «Про Велику вітчизняну війну Радянського Союзу». На початку липня 1941 року товариш Сталін звернувся до народу по радіо: «Брати і сестри, до вас звертаюся я, друзі мої». Тобто потрібно бити ворогів у хвіст та в гриву і так далі. Другий виступ був 6 листопада 1941 року на станції метро «Маяковская». Ось два виступи товариша Сталіна разом об'єднали. Це заклики до того, що потрібно бути хоробрими, потрібно більше танків, потрібно ворога бити на землі, в повітрі й на морі. Це видавали всіма мовами мільйонними тиражами. Сталін говорив рідко і лише із найпринциповіших питань: ось, треба перемогти. І кожного разу, коли він виступав, його виступ потрапляв до книги.
«Коли Сталін відійшов на той світ – чи йому допомогли померти, - то з'ясувалося, що гриміла грандіозна війна, проте про неї є одна офіційна книга та й ту треба терміново вилучити з бібліотек і знищити. Що й було зроблено», - зазначив він.
«Під час двовладдя Хрущова-Жукова почали писати 5-томну історію. Але Жукова швидко зняли, і робота припинилася. Потім за Хрущова зробили 6-томну історію. Але щойно Хрущова скинули, цю книгу стало ганебно показувати і друзям, і супротивникам – дуже смішна історія. Тому кількість томів збільшили і за Брежнєва видали 12-томник. Але щойно Брежнєв відійшов в інший світ, відразу і ця історія стала неприйнятною. Тому якщо в хрущовському 6-томнику переміг Гітлера товариш Хрущов, ну і хтось там ще на задньому плані діяв. За Брежнєва – товариш Брежнєв. Була спроба за Горбачова, але нічого з неї не вийшло. Потім були спроби до 50-річчя, до 60-річчя перемоги – але знову нічого не вдається. І ось, видали тепер книгу групи авторів під вищим керівництвом товариша Наришкіна. Але тиражем 1000 примірників. Я намагався її купити. Книгарі вимагали 300 доларів без гарантії доставки. Може, десь вона дешевше, але дістати її неможливо. Нашій державі грошей подіти нікуди? Доводиться вантажити в контейнери і вивозити мільярди доларів до Америки. А на те, щоб опублікувати історію, грошей немає. Є тільки на 1000 подарункових екземплярів», - додав В. Суворов.
«Першим про те, що нам вона потрібна, заговорив відкрито Ленін 1915 року. А перша спроба розв'язати Другу світову війну була здійснена 13 листопада 1918. 11 листопада закінчилася Перша світова війна, а через два дні Червона армія перейшла кордони Радянської Росії і вторглася в Естонію, Латвію і Литву з тим, щоб через них пробитися в революційну Німеччину. Щоб підтримати повсталий пролетаріат Німеччини, і тим самим підняти революційну війну в Європі. Але ці спроби були відбиті, тоді Червона армія була слабкою. І був дуже потужний опір російського народу і всіх інших народів колишньої російської імперії новій владі 1918 року. Тому наступну спробу було вчинено 1920 року», - зазначив він.