Райони не можуть мовчати про несправедливий розподіл коштів, ― Парасковія Дворянин

Головні новини Львова 30.03Ольга Зеліско, 30 березня 2016, 13:02 1076 0

Перший заступник голови Львівської обласної ради Парасковія Дворянин переконана, що райони та міста Львівщини мають виступити за перерозподіл державних грошей. Більшу частину коштів отримали лише чотири райони області, тоді як інші залишилися з мізером або взагалі без копійки. Йдеться про гроші, які виділив на Львівщину Державний фонд регіонального розвитку, а це 222 млн грн. Із майже 250 проектів, які подали усі райони області, відібрали на фінансування 80, але 23,75% припадає на один район ― Пустомитівський.

«Так не може бути, щоб ті депресивні райони, які очікують на ці державні кошти, за які можна будувати і ремонтувати великі об'єкти, не мають мовчати і не треба боятись», ― зазначила в ефірі Головних новин Львова Парасковія Дворянин.

Перша заступниця голови облради не поставила свого підпису під цим документом, бо вважає такий розподіл відвертим «дерибаном». Разом із фракцією «Самопомочі» та народними депутатами вони збираються звернутися до Антикорупційного бюро.

«Я не поставила свого підпису, бо цей вибір є упередженим і містить корупційну складову. Хто це організував? Це має очевидно відповісти антикорупційне бюро, до якого ми будемо звертатися. На сесії ми могли цю ситуацію виправити. Я зініціювала звернення до Мінрегіонбуду, аби ті райони, які не включили, все-таки внесли до переліку. І я до вас прийшла зі страшним розчаруванням, бо я побачила, що в залі, де сидять 84 депутати, які обиралися від округів, проголосували тільки 22 депутати. Рішення не прийняли. Тільки 22 свідомих депутати на сьогодні ми маємо в обласній раді, ― зазначила Парасковія Дворянин. ― Я вважаю, що так буде доти, поки депутати будуть думати майбутніми виборами, допоки депутати будуть йти в політику заради виборів і заради просто нарізаного округу, а не заради людей».

Також Парасковія Дворянин ініціювала на сесії Львівської облради переголосувати такий розподіл грошей на райони.

«Із 24 присутніх ми набрали 2 голоси: я та Інна Свистун, голова нашої фракції. Ми ініціювали оприлюднити результати голосування, щоб ні в кого не виникало запитань. Але ми цього теж не домоглися, тому що теж набрали тільки 2 голоси. Я вважаю, що райони не можуть мовчати. Міста не можуть мовчати. Так не може бути, щоб ті депресивні райони, які очікують на ці державні кошти ― за ці кошти можна будувати і ремонтувати великі об'єкти, вони мають шанс їх отримати. Просто не треба мовчати і не треба боятись», ― розповіла заступниця голови облради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук